© Copyright Fotožurnálu pražských tramvají

Veškeré textové a obrazové materiály umístěné na serveru prazsketramvaje.cz jsou majetkem autorů a jsou chráněny autorským zákonem.
Bez předchozího písemného souhlasu vlastníka nesmějí být zde uvedené informace jakýmkoliv způsobem používány vně serveru prazsketramvaje.cz.

Informace na serveru prazsketramvaje.cz a §

Děkujeme všem autorům fotografií, kteří nám poskytli své archivní obrazové materiály ke zveřejnění! V případě, že se zde jako autor setkáte se svým původním dílem, které je uveřejněno na serveru prazsketramvaje.cz bez Vašeho vědomí, okamžitě prosím kontaktujte naší redakci pro odstranění fotografie nebo dodatečnou autorizaci takového příspěvku.

Zároveň přijměte, prosím, případnou omluvu Pražských tramvají za takové případné nedopatření.

Informace jsou přidávány postupně spolupracujícími autory serveru www.prazsketramvaje.cz a při rozsahu publikovaných informací není možné zjišťovat původ všech přidaných textových i obrazových materiálů.

Historie Fotožurnálu

Fotožurnál pražských tramvají se zrodil v hlavě Petra Špitálského - autora mateřského webu - přesně 20.dubna 2005, kdy jsem byl požádán o přiřazení své původní fotogalerie "Šotkoviny" pod hlavičku zdejšího serveru. Zpočátku jsem však byl nabídkou zaskočen, a tak jsem si vzal do druhého dne čas na rozmyšlenou. Jak vidíte, na nabídku jsem nakonec kývl. Později sem si uvědomil, že by to mohl být dobrý odrazový můstek pro svou buducí kariéru. Třeba profesionálního fotografa :-D.

Vlastní testovací provoz byl zahájen již 23.dubna a od pondělí 25. dubna 2005 jsou stránky funkční.

Věřím, že přijmete s pochopením případné nedostatky, jakými jsou nefunkčnost některých stránek, jelikož jsem absolutní HTML lama :-D.

Autoři stránek:

Obrazové materiály poskytli tito autoři (Kgx Team):

Petr Špitálský
Ing. Michal Váňa
Absolut
Ondřej Baláž
Mgr. Radek Bezvoda
Václav Brejška
Blizzard
Mr.Cross
†I.am.good
Ondřej Matěj Hrubeš
Roman Hloch
Ing. Jan Hušák
Josef Hubka
tramvaják Jaroslav
Zdeněk Ježek
Ing. Rudolf Kisvetr
MOp
Karel Moravec
Jan Müller
Norton
Martin Pavlů
Jaromír Prouza
Rapid
Yvona Urbanová
Ing. Martin Stach
Ing. Martin Šubrt
Ing. Jan Vašíček
Ondřej Veselý


Poděkování


Závěrem mi dovolte poděkovat autorovi serveru www.prazsketramvaje.cz Petrovi Špitálskému, za v mou osobu projevenou důvěru, poskytnutí neocenitelných rad při výrobě stránek, poskytnutí obrazových materiálů a hlavně - za poskytnutí prostoru.
MOp v.r., resp. v.k. = vlastní klávesnicí :-)

Kontakt redakce

webmaster: webmaster{zavináč}prazsketramvaje{tečka}cz
zasílání fofografií: fotozurnal{zavináč}prazsketramvaje{tečka}cz

Fotožurnál - Zpět - Obnovit

Poslední úpravy stránky: